• Ashot Matinyan
    Jest nam bardzo miło współpracować z Państwem. Twoja dobra obsługa sprawia, że ​​jestem zadowolony! Na pewno zamówię więcej w przyszłości.
  • Paula Chiarato
    Dobra jakość Dobra obsługa! Jestem pod wrażeniem. Współpracuj dalej!
Osoba kontaktowa : Vivian
Numer telefonu : +86 135 3816 2386
WhatsApp : +8613538162386
Chiny ABS PC Duplex ETL PUNO Kabel światłowodowy FC

ABS PC Duplex ETL PUNO Kabel światłowodowy FC

Model nr: Panel adaptera FC
Medium transmisji: SM lub MM
Rodzaj: Dupleks
Chiny Zespół kabla światłowodowego FTTH / CATV 4u 19 stóp 144 portowy panel światłowodowy

Zespół kabla światłowodowego FTTH / CATV 4u 19 stóp 144 portowy panel światłowodowy

Złącze: SC, LC, FC, ST
Numer portu: 144 Sznury
Rozmiar 4u: 4u(wys) X 19”(szer) X 350mm(gł)
Chiny Metalowy panel krosowy typu Slide Type Simplex SC 48 portów dla centrum danych

Metalowy panel krosowy typu Slide Type Simplex SC 48 portów dla centrum danych

Złącze: SC, LC, FC, ST
Numer portu: 24-48 Sznury
Rozmiar 1u: 2u(wys) X 19”(szer) X 300mm(gł)
Chiny Patch panel światłowodowy do montażu w szafie, 36 portów 19-stopowy panel światłowodowy w stylu szuflady 1u

Patch panel światłowodowy do montażu w szafie, 36 portów 19-stopowy panel światłowodowy w stylu szuflady 1u

Złącze: SC, LC, FC, ST
Numer portu: 36 rdzeni
Rozmiar 1u: 1u(wys) X 19”(szer) X 330mm(gł)
Chiny Sieci CATV Montaż kabla światłowodowego Simplex 6-portowy panel adaptera

Sieci CATV Montaż kabla światłowodowego Simplex 6-portowy panel adaptera

Model nr: Panel adaptera ST
Medium transmisji: Zarówno SM, jak i MM
Rodzaj: Simpleks
Chiny Materiał ABS / PC Zespół kabla światłowodowego Panel adaptera FC Simplex

Materiał ABS / PC Zespół kabla światłowodowego Panel adaptera FC Simplex

Model nr: Panel adaptera FC
Medium transmisji: SM lub MM
Rodzaj: Dupleks
Chiny 3 porty Montaż kabla światłowodowego Adapter światłowodowy / panel krosowy do adaptera SC

3 porty Montaż kabla światłowodowego Adapter światłowodowy / panel krosowy do adaptera SC

Model nr: Panel adaptera SC
Medium transmisji: Jednomodowy lub wielomodowy
Rodzaj: Dupleks
Chiny Zespół kabla światłowodowego jednomodowego / wielomodowego Duplex 8-portowy panel adaptera światłowodowego LC

Zespół kabla światłowodowego jednomodowego / wielomodowego Duplex 8-portowy panel adaptera światłowodowego LC

Model nr: Panel adaptera LC
Medium transmisji: Jednomodowy i wielomodowy
Rodzaj: Dupleks
Chiny Złącze światłowodowe Red Short Boot FC, złącze światłowodowe Duplex Single Mode OS2 FC

Złącze światłowodowe Red Short Boot FC, złącze światłowodowe Duplex Single Mode OS2 FC

Model nr: FC
Mieszkania: Plastik, Metal
Rękaw: Ceramika cyrkonowa
Chiny Obudowa z tworzywa sztucznego Zespół kabla światłowodowego Adapter kabla optycznego ST Duplex Multimode OM4

Obudowa z tworzywa sztucznego Zespół kabla światłowodowego Adapter kabla optycznego ST Duplex Multimode OM4

Model nr: ST
Mieszkania: Plastikowy
Rękaw: Ceramika cyrkonowa
1 2