Wyślij wiadomość
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
profil firmy
Dom >
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Ms. Vivian
Faks: 86-0755-8429-2227
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.

Chiny SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.
Company Details

Założona w 1993 roku firma Shenzhen Lianxun Industrial Co., Ltd. (Lansan、Hyperline) jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją kabli sieciowych.Znajdujemy się w Shenzhen, z wygodnym dostępem do transportu.

 

Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.Zajmując powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych, zatrudniamy obecnie ponad 200 pracowników, a roczna sprzedaż przekracza 60 milionów USD i obecnie eksportujemy 90% naszej produkcji na cały świat.

 

Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.Poza tym posiadamy certyfikaty takie jak UL, ETL, CPR, CE, RoHS, Anatel, ISO9001.W oparciu o nasze wysokiej jakości produkty i wyjątkową obsługę klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży obejmującą cały świat.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów pod naszą marką LANSAN lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

OEM/ODM

Nasza firma zapewnia badania i rozwój, sprzedaż, wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną, aby zapewnić naszym klientom lepsze wrażenia z zakupów i użytkowania.Zobowiązujemy się do:

 

1. Gwarantujemy jakość wszystkich naszych produktów.

2. Świadczymy usługi on-line.

3. Powołaliśmy niezależny dział obsługi posprzedażowej, aby świadczyć usługi naszym klientom na czas w ciągu 24 godzin każdego dnia.

4. Jeśli coś nie jest satysfakcjonujące, napisz do nas lub zadzwoń do nas w dowolnym momencie.

History

ShenZhen Lianxun Industrial Co., Ltd (LANSAN、Hyperline) jest wiodącym producentem kabli w Shenzhen w Chinach, firma zgromadziła grupę starszych krajowych i zagranicznych.

 

Lansan ma 29-letnią historię.Obecnie mamy 2 fabryki w Chinach.Pierwsza fabryka od 1993 roku jako firma surowcowa. Druga od 2003 roku z produkcją kabli.Całkowita powierzchnia to 12000 m2, 10 linii produkcyjnych.Fabryki zatrudniają 200 osób do produkcji produktów sieciowych.

 

Nasze główne produkty to:

Kabel Cat5e, Cat6, Cat6A, Cat7 LAN i kabel krosowy, kabel światłowodowy i kabel krosowy, kabel koncentryczny, akcesoria do okablowania i tak dalej.

Our Team

Nasza firma to znane przedsiębiorstwa, profesjonalny zespół inżynierów i kierownictwo przyrządów ekspertów, a także silna kadra obsługi klienta, gdy napotkasz trudności na kursie, skontaktuj się z nami, a my zapewniamy terminową komunikację i kontakt z Tobą, zapewniamy jakość usługi.