SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.

  • Chiny SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
  • Chiny SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
  • Chiny SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
  • Chiny SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
  • Chiny SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
  • Chiny SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD. profil firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: Lansan (hiperlinia)
Ilość pracowników: 200~300
Coroczne wyprzedaże: 50 Million-60 Million
Rok założenia: 2003
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

Założona w 1993 roku firma Shenzhen Lianxun Industrial Co., Ltd. (Lansan、Hyperline) jest profesjonalnym producentem i eksporterem zajmującym się projektowaniem, rozwojem i produkcją kabli sieciowych.Znajdujemy się w Shenzhen, z wygodnym dostępem do transportu.

 

Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.Zajmując powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych, zatrudniamy obecnie ponad 200 pracowników, a roczna sprzedaż przekracza 60 milionów USD i obecnie eksportujemy 90% naszej produkcji na cały świat.

 

Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.Poza tym posiadamy certyfikaty takie jak UL, ETL, CPR, CE, RoHS, Anatel, ISO9001.W oparciu o nasze wysokiej jakości produkty i wyjątkową obsługę klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży obejmującą cały świat.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów pod naszą marką LANSAN lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami.Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie w najbliższej przyszłości udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie.

Historia

ShenZhen Lianxun Industrial Co., Ltd (LANSAN、Hyperline) jest wiodącym producentem kabli w Shenzhen w Chinach, firma zgromadziła grupę starszych krajowych i zagranicznych.

 

Lansan ma 29-letnią historię.Obecnie mamy 2 fabryki w Chinach.Pierwsza fabryka od 1993 roku jako firma surowcowa. Druga od 2003 roku z produkcją kabli.Całkowita powierzchnia to 12000 m2, 10 linii produkcyjnych.Fabryki zatrudniają 200 osób do produkcji produktów sieciowych.

 

Nasze główne produkty to:

Kabel Cat5e, Cat6, Cat6A, Cat7 LAN i kabel krosowy, kabel światłowodowy i kabel krosowy, kabel koncentryczny, akcesoria do okablowania i tak dalej.

Usługa

Nasza firma zapewnia badania i rozwój, sprzedaż, wsparcie techniczne i obsługę posprzedażną, aby zapewnić naszym klientom lepsze wrażenia z zakupów i użytkowania.Zobowiązujemy się do:

 

1. Gwarantujemy jakość wszystkich naszych produktów.

2. Świadczymy usługi on-line.

3. Powołaliśmy niezależny dział obsługi posprzedażowej, aby świadczyć usługi naszym klientom na czas w ciągu 24 godzin każdego dnia.

4. Jeśli coś nie jest satysfakcjonujące, napisz do nas lub zadzwoń do nas w dowolnym momencie.

Nasz zespół

Nasza firma to znane przedsiębiorstwa, profesjonalny zespół inżynierów i kierownictwo przyrządów ekspertów, a także silna kadra obsługi klienta, gdy napotkasz trudności na kursie, skontaktuj się z nami, a my zapewniamy terminową komunikację i kontakt z Tobą, zapewniamy jakość usługi.

Zostaw wiadomość