Wyślij wiadomość
SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.
produkty
produkty
Dom > produkty > Zespół kabla światłowodowego > Zespół kabla światłowodowego jednomodowego / wielomodowego Duplex 8-portowy panel adaptera światłowodowego LC

Zespół kabla światłowodowego jednomodowego / wielomodowego Duplex 8-portowy panel adaptera światłowodowego LC

Szczegóły Produktu

Miejsce pochodzenia: Chiny

Nazwa handlowa: LANSAN/ OEM/ ODM

Orzecznictwo: CE/ RoHS/ ETL/ UL

Numer modelu: Panel adaptera LC

Warunki płatności i wysyłki

Minimalne zamówienie: 1000 sztuk

Cena: Negotiation

Szczegóły pakowania: 1 szt./worek

Czas dostawy: 8 - 10 dni roboczych

Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, Paypal

Możliwość Supply: 100000 szt / dzień

Uzyskaj najlepszą cenę
Atrakcja:

złącze światłowodowe sc

,

adapter światłowodowy

Model nr:
Panel adaptera LCD
Środek transmisji:
Jednomodowe i wielomodowe
Rodzaj:
Dupleks
Porty:
8
Materiał:
Metal
Pochodzenie:
Chiny
Model nr:
Panel adaptera LCD
Środek transmisji:
Jednomodowe i wielomodowe
Rodzaj:
Dupleks
Porty:
8
Materiał:
Metal
Pochodzenie:
Chiny
Zespół kabla światłowodowego jednomodowego / wielomodowego Duplex 8-portowy panel adaptera światłowodowego LC

 

Panel dopasowany do 8 portów LC Fiber Adapter Single Mode Multimode

 

 

 

Opis

Panele są dostępne z różnymi rodzajami standardowych adapterów przemysłowych.Panele obudowy są przeznaczone do zastosowań, w których wymagane jest określenie etykiet i identyfikacja złącza. Wykonuje się to za pomocą kolorowych ikon z różnymi symbolami uformowanymi w ikonę.

Cechy

  • Wykorzystywane w optycznych płytach z włókna
  • Włókna walcowane
  • Biały/Czarny dostępny
  • Odpowiednie dla wszystkich rodzajów adapterów, takich jak ST/FC/LC/SC, simplex/duplex
  • Specyfikacja:

Parametry

 

Styl połączeń SC/FC/ST/LC
Wymiary 129*40mm (L*W)
Włókna 1/2 włókien
Moduł SM/MM/OM3/OM4
Materiał adaptera ABS lub PC

Zespół kabla światłowodowego jednomodowego / wielomodowego Duplex 8-portowy panel adaptera światłowodowego LC 0