Wyślij wiadomość
SHENZHEN LIANXUN HIGH-TECH CO., LTD.& LANSAN INTL LIMITED
produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About HK Global Source Electronics Wystawy w październiku 2019 r.
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Ms. Vivian
Faks: 86-0755-8429-2227
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

HK Global Source Electronics Wystawy w październiku 2019 r.

2019-10-12
Latest company news about HK Global Source Electronics Wystawy w październiku 2019 r.
W październiku zostajemy na tym samym stoisku 11K01, czekając na wasze przybycie i dyskusję!Miło nam poinformować, że w tym roku mija 12 lat na Targach Elektroniki.
 
Cieszymy się, że spotkamy się z Tobą, nowymi klientami, starymi klientami oraz nierozwiązanymi a dyskutowanymi klientami itp.
 
Aby lepiej reagować na rosnącą konkurencję, podjęliśmy już pewne działania, takie jak optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zmniejszenia strat produkcyjnych, szkolenie każdego pracownika produkcyjnego, aby był wykwalifikowanym QC, aby zapewnić bardziej stabilną jakość produktu, zwiększenie częstotliwości szkoleń w celu poszerzenia wiedzy naszych handlowców. ...

 

Główne asortymenty produktów LANSAN (Shenzhen Lianxun Industries Co., Ltd) obejmują produkty dla systemu kabli miedzianych, systemu głosowego, systemu światłowodowego.

 

LANSAN jest profesjonalnym producentem kabli sieciowych dla Cat5e, Cat6, Cat6A, zlokalizowanym w Shenzhen City od 2003 roku i ma 26-letnie doświadczenie w produkcji kabli z byłej fabryki otwartej w 1992 roku.